Úvodní stránka

Lehkoatletický oddíl
běžecký klub při TJ Sokol Štěpánkovice

Atletický oddíl Štěpánkovice - XXXIII. ročník veřejného závodu
Atletický oddíl Štěpánkovice - XXXIII. ročník veřejného závodu - propozice pořádá XXXIII. ročník veřejného závodu
a Turistický spolek HITA XII. ročník pochodu ve stopách závodníků
v neděli 30. dubna 2017.

Prezentace závodníků od 8.00 do 9.15 hod. na hřišti TJ Sokol Štěpánkovice.
Start pochodu v 9.00 hod., hlavní závod 10.00 hod. z hřiště TJ Sokol Štěpánkovice.

Štěpánkovická desítka 2012

Výsledky XXX. ročníku veřejného závodu a XVI. ročníku Memoriálu Ludvíka Grygarčíka
30. ročník našeho běhu proběhl 27. dubna 2014. Díky patří všem sponzorům.
VÝSLEDKY_14.XLS (50 Kb)
VÝSLEDKY_14.PDF (122 Kb)

pořádá XXX. ročník veřejného závodu a
XVI. ročník Memoriálu Ludvíka Grygarčíka v běhu
a Turistický spolek HITA IX. ročník pochodu ve stopách závodníků
v neděli 27. dubna 2014.

Prezentace závodníků od 8.15 do 9.10 hod. na hřišti TJ Sokol Štěpánkovice.

Kontakt:

Výsledky XXIX. ročníku veřejného závodu a XV. ročníku Memoriálu Ludvíka Grygarčíka
29. ročník našeho běhu proběhl 28. dubna 2013. Díky patří všem sponzorům.

Kontakt:

Výsledky XXVIII. ročníku veřejného závodu a XIV. ročníku Memoriálu Ludvíka Grygarčíka
28. ročník našeho běhu proběhl 29. dubna 2012. Díky patří všem sponzorům.
VÝSLEDKY_12.XLS (43 Kb)
VÝSLEDKY_12.PDF (86 Kb)

pořádá XXVIII. ročník veřejného závodu a
XIV. ročník Memoriálu Ludvíka Grygarčíka v běhu
a Turistický spolek HITA VII. ročník pochodu ve stopách závodníků
v neděli 29. dubna 2012.

Prezentace závodníků od 8.15 do 9.20 hod. na hřišti TJ Sokol Štěpánkovice.

Kontakt:

Výsledky XXVII. ročníku veřejného závodu a XIII. ročníku Memoriálu Ludvíka Grygarčíka
27. ročník našeho běhu proběhl 1. května 2011. Díky patří všem sponzorům.

Kontakt:

Výsledky XXVI. ročníku veřejného závodu a XII. ročníku Memoriálu Ludvíka Grygarčíka
26. ročník našeho běhu proběhl 25. dubna 2010. Díky patří všem sponzorům.

XXV. ročník veřejného závodu a XI. ročník Memoriálu Ludvíka Grygarčíka
25. ročník našeho běhu proběhl 26. dubna 2009.Díky patří všem sponzorům.
VÝSLEDKY_09.XLS (32 Kb)
VÝSLEDKY_09.PDF (125 Kb)

XXIV. ročník veřejného závodu a X. ročník Memoriálu Ludvíka Grygarčíka
24. ročník našeho běhu opět proběhl stejně jako vloni, za deštivého počasí 20. dubna 2008. I přes toto nepříznivé počasí, se závodu zúčastnilo okolo čtyřiceti běžců. Radost nám udělali děti a mládež, kteří se sešli ve všech kategoriích v hojném počtu. Novinkou byl závod pro místní spoluobčany, kteří si tak mohli poměřit své síly na trati dlouhé 3 km. Celkově můžeme konstatovat, že letošní ročník, byl velmi úspěšný. Díky patří všem sponzorům a obětavým lidem, bez kterých, by už byl tento závod dávno v zapomění.

v neděli 20. dubna 2008.

Prezentace je v 8.15 hod. na hřišti TJ Sokol.

Fotogalerie zde>>

pořádá XXIII. ročník veřejného závodu a IX. ročník Memoriálu Ludvíka Grygarčíka v běhu a Turistický spolek HITA pořádá pochod ve stopách závodníků v neděli 29.4.2007.
Start pochodu je v 8.45 – 9.00 h z hřiště TJ Sokol Štěpánkovice.
Kontakt:
Jiří Bořucký, Mlýnská 40, Štěpánkovice, tel. 553 657 527, 605 064 543

Memorial_07_pozvánka.doc

Memorial_07_pozvánka.pdf

XXII. ročník Štěpánkovické desítky a VIII. ročník Memoriálu Ludvíka Grygarčíka
Členové lehkoatletického oddílu při TJ Sokol Štěpánkovice připravili na neděli 23. dubna již XXII. ročník tradičního přespolního běhu známého mezi příznivci tohoto sportu jako Štěpánkovická desítka. Po léta byl start i cíl závodu u hasičské zbrojnice na Svobodě. Již 5 roků je dějištěm startu hřiště našeho Sokola. I trať dostala tradiční podobu. Po startu běží závodníci Rybniční ulicí přes Albertovec do Chuchelenského lesa, pak se vydají na Padělecké rybníky a odtud zase přes Albertovec zpět. Za dlouhé roky si tento běh získal svoje příznivce a příjemná a přátelská atmosféra tak každoročně přivádí na start početnou skupinu vytrvalců. V letošním závadě se prezentovalo 67 běžců ze všech věkových kategorií. Nejpočetnější pole běžců tvořili závodníci kategorie A – muži do 39 let. Absolutním vítězem závodu se stal Michal Gondek ze SSK Vítkovice, druhé místo obsadil Milan Wurst z BK Krnov a na stupně vítězů vystoupil i Mario Varsanyi ze Sak Ložiska Karviná. Ženskou kategorii vyhrála Jaroslava Pokorová z PIM Praha před naší Veronikou Jerglíkovou a Marií Glovčíkovou ze SBK Kyjov. Závodu se tradičně zúčastnili i veteráni starší šedesáti roků. Zvítězil Werner Nanke před Karlem Stuchlíkem (oba z BK Kravaře) před Jaroslavem Zrebným z Opavy.
Nejpotěšitelnějším však byl fakt, že se na start postavila i naše drobotina a mládež. Nejmladší účastníci měli teprve tři roky. Jim všem pak tleskalo na sto spokojených diváků.
Dík patří všem pořadatelům, kteří se na organizaci tohoto sportovního setkání podíleli a v neposlední řadě také sponzorům.
JaK

Výsledková listina ke stažení ve formátu xls a pdf.

tel.: 553 675 299
historie oddílu: Běžecký klub navázal na podzim roku 1991 plynule na předcházející lehkoatletický oddíl, který pravidelně organizoval známou Štěpánkovickou dvacítku 20. Každým rokem byly pořádány dva závody. Na jaře a na podzim. Od roku 1994 se pořádá pravidelně jeden závod na jaře - "Štěpánkovická desítka“.
Od roku 1999 je pořádán Memorial Ludvíka Grigarčíka, na počest jednoho z těch, jenž stál u zrodu vytrvalostních běhů v obci.
současnost oddílu: Kromě organizování vlastního závodu se členové oddílu zúčastňují dalších sportovních klání. (Maratónu u Šumperku a Regensburgu, známého běhu Běchovice a regionálních závodů v kraji)

Webmaster: DanR

>Poslední aktualizace stránky: 10. 05. 2017< >Optimalizováno pro prohlížeče s podporou jazyka JavaScript - rozlišení 800x600<